ARPLAST HAV. SOĞ. SİST. MOBİLYA PLASTİK TEKNİK HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET ŞİRKETİ

Arplast olarak , plastik ve metal ayaklar üretiminde uzun yıllarda edindiğimiz deneyim ve bilgi birikimini Bursa ve çevre illerde hizmet veren sanayi kuruluşlarının ihtiyaçlarını , üretimlerini tamamlayacı ürünlerin en iyi şekilde karşılamayı hedeflemekteyiz.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz Metal ve Plastik rotil ayaklar, kartela grubu ürünler ve plastik tapalar ile, Konfeksiyon Ekipmanları Sektörü, Soğutma Tezgahları Sektörü, Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Sektörü, Ağır ve Hafif Yük Raf Ekipmanları Sektörü, Paslanmaz ve İstif Rafı İmalatı Sektörlerinde hizmet vermekteyiz. Kalite odaklı üretim anlayışımız, esnek üretim yapımız ile en küçük firmadan, en büyük firmaya kadar geniş bir müşteri portföyüne hizmet vermekteyiz.


Arplast olarak tam zamanında en uygun fiyat ve en uygun kalitede üretimini sağladığımız ürünlerin, öncelikle bölge ve sonrasında ülke genelinde katma değer sağlayarak, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarken , toplumsal ve çevresel değerlere azami dikkati göstererek, Bursa ve çevresinde saygı duyulan bir firma olmayı hedeflemekteyiz..